Renginių organizavimas, produktų pristatymas

Mūsų komanda organizuoja įvairaus formato renginius, pradedant nuo produktų pristatymų iki parduotuvių atidarymo. Ilgametė patirtis renginių organizavime leidžia mums pasiūlyti ne tik profesionalumą, bet ir gausią partnerių kontaktų bazę. Organizuojame patyriminius renginius, kurių metu auditorijai kuriame unikalias ir įdomias patirtis.

Renginių marketingas

Mes siūlome visapusišką pagalbą, apimančią renginių marketingą. Internetinės svetainės kūrimą, komunikaciją, straipsnių spaudai paruošimą, reklamos administravimą, turinio kūrimą, plakatų gamybą ir kitas reikalingas priemones. Galite būti tikri, kad renginio įgyvendinimas bus ne tik sėkmingas, bet ir gerai pritrauks jūsų tikslinę auditoriją.

Stendų kūrimas

Kuriame išskirtinius stendus, kurie ne tik pritraukia dėmesį, bet ir išryškina jūsų prekės ženklą. Mes neapsiribojame vien tik stendų kūrimu - taip pat užtikriname visapusišką parodos pasiruošimą iš marketingo perspektyvos.

Mūsų komanda gali sukurti ne tik išskirtinius stendus, bet ir skrajutes, katalogus, užtikrinti apšvietimą, muziką ir kitas kūrybiškas priemones, kurios padės pritraukti didelį jūsų tikslinės auditorijos dėmesį stendui parodoje.