Esame rinkodaros ekspertų komanda, dirbanti su nišiniais prekių ženklais, ambicingais startuoliais bei privačiais klientais. Šioje, labai triukšmingoje aplinkoje, padedame prabangos ir gyvenimo būdo prekių ženklams kurti patrauklumą, prasiskverbdami pro šurmulį nuosekliu, skaitmeniniu balsu.

Mūsų istorija

Susipažinkime

Esu Evelina, agentūros vadovė. Nuolatos kaupiau žinias apie marketingą, meilę jam auginau dirbdama mados, grožio ir gyvenimo būdo prekių ženklų industrijose. Gyvenimas ir darbas Kinijoje įgalino pajausti rinkų pulsus, skirtumus ir panašumus, įjungti analitinį mąstymą, lavinti kūrybiškumą. Tad ir iki šiol įnirtingai domiuose naujausiomis tendencijomis, prekės ženklų rinkodara Rytų Azijoje.

Nuo 2023 m. esu Lietuvos marketingo asociacijos Kauno tarybos narė. Nnuolat dalyvauju įvairiuose renginiuose ar organizacijose, kurios suteikia galimybę dalintis žiniomis ir naujienomis šioje sparčiai besikeičiančioje srityje. Dalinuosi savo žiniomis su aukštųjų mokyklų studentais, aktyviai dalyvauju įvairiose asociacijose ir verslo klubuose, siekdama išlaikyti ryšius su kitais profesionalais.

Evelina Petkevičienė | Agentūros vadovė